Úterý, 21 května, 2024
Ostatní články

Světýlka do pokojíčku

Dětský eshop Mivemi

Rozjasněte dětský pokojíček: Okouzlující světýlka jako skvělá dekorace

Dětský pokoj by měl nabízet pohodlné a bezpečné prostředí, toho můžete docílit s pomocí dekorací. Skvělou volbou jsou různá světýlka, která jsou praktická, ale také dokáží zútulnit atmosféru.

Elegantní světýlka Jednou z poměrně univerzálních dekorací jsou světýlka. Nabízí se různé řetězy a girlandy, které lze zavěsit na stěnu, či různě ovinout kolem nábytku. Získáte tak skvělý doplněk, který se skvěle hodí jako jemné noční osvětlení. Na výběr máte ze spousty různých designů. Můžete zvolit svítící hvězdičky, lampionky či třeba dinosaury. Některé žárovky umožňují i změnu barvy světla, osvětlení tak lze přizpůsobit aktuální náladě. Díky tomu snadno najdete to pravé, co si vaše ratolest zamiluje.

Působivé neony

Pokud hledáte výrazný doplněk, pak zvolte neon. Výběr je v podstatě neomezený, můžete si totiž nechat vyrobit neon na míru. Nebo zvolte něco z dostupné nabídky. Může jít o oblíbenou postavičku z pohádky, zvířátko a podobné motivy. Oblíbené jsou také neonové nápisy – slova či inspirativní fráze a citáty. Ovšem jestli chcete opravdu originální dekoraci, pak si nechte vyrobit neon se jménem dítka.

Hvězdná obloha

Skvělým doplňkem jsou také hvězdičky. Klasikou jsou fluorescenční hvězdy, které lze nalepit na strop či stěnu – nasvítí se a v noci pak vyzařují jemné světlo. Děti je milují, můžete z nich vytvořit noční oblohu. Možnou alternativou je projektor hvězdné oblohy. Ten dokáže i přehrávat hudbu či zvuky přírody, díky tomu má ještě výraznější relaxační efekt. Oceníte ho tedy zejména v případě, že dítě nerado usíná samo ve tmě.

Světýlka dokáží rozzářit každý dětský pokoj. Mají skvělé využití, přičemž máte na výběr ze spousty možností. Se správným výběrem vytvoříte komfortní prostředí – pro hraní, učení se i odpočinek.Prohlédněte si veškeré naše rubriky:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *